НЯМА ДЕБЕЛИ И ГРОЗНИ ЖЕНИ-ИМА ЗЛЕ ОБЛЕЧЕНИ И НЕПОДДЪРЖАНИ!

МАКСИ ТУНИКА "ПРАЗНИК"

  • Image
  • Image
  • Image

МАКСИ ТУНИКА "ПРАЗНИК"

28.00лв. 18.00лв.

Размер

Макси туника от еластично трико

на нежни цветни фигурки

Модерна кройка-платки и красиво деколте